firma

Oferujemy Państwu produkty największych i najsolidniejszych polskich i europejskich firm, które są liderami w branży. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów w zakresie sprzedaży i profesjonalnego autoryzowanego montażu: rolet materiałowych, moskitier, plis, verticali, żaluzji aluminiowych oraz drewnianych, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, bram garażowych, bram przemysłowych, bram wjazdowych, szlabanów i systemów parkingowych, domofonów i wideodomofonów, automatyki do bam wjazdowych oraz garażowych, a także rolet zewnętrznych i okien drewnianych, pvc oraz aluminiowych.

Dewizą firmy Apom jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Celem naszej codziennej pracy jest możliwość sprostowania oczekiwaniom i wymaganiom każdego klienta, zachowując przy tym najwyższy stopień fachowości.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze starannym przestrzeganiem terminowości.

Celem naszej firmy jest stałe podnoszenie jakości oferowanych usług, aktualizowanie i rozszerzanie oferty, aby spełniać oczekiwania klientów oraz utrwalać opinię zaufanego i wiarygodnego partnera.

Zajmujemy się również dystrybucją napędów do firm handlowych i instalatorskich.

Certyfikaty

View the embedded image gallery online at:
http://apom.pl/o-firmie.html#sigProIdd350a9f309